Gdy ukończyłam szkołę średnią udałam się na studia. Moim wymarzonym kierunkiem była architektura krajobrazu. Poświęcałam na nią każdą wolną chwilę. Z czasem okazało się, że mam prawdziwy talent i dobrze mi idzie. Po odebraniu dyplomu stwierdziłam, że podejmę współpracę ze swoimi kolegami i otworzymy własne przedsiębiorstwo.

Zakładanie ogrodów w Poznań – to jest to!

zakładanie ogrodów poznańTo oznaczało, że musiałam wziąć mały kredyt. Ostatecznie naszym lokalem została mała piwniczka w centrum Poznania. Także zainwestowaliśmy w odpowiednią stronę internetową. Musiała być dopracowana w każdym stopniu. Projektowanie ogrodów nie było popularne w naszym kraju dlatego potrzebowaliśmy odpowiednią reklamę. W tym nam pomogła odpowiednia agencja. Z czasem pojawiło się u nas wielu nowych pracowników. Rekrutacja zawsze była czymś bardzo ważnym, ponieważ zależało nam na odpowiednim wykształceniu oraz talencie. Zakładanie ogrodów poznań  stało się naszym pomysłem na życie. Początki jak zwykle nie były łatwe. Trzeba było mieć w sobie bardzo dużo determinacji. Nasze pierwsze zyski poszły w nowy sprzęt. Komputery oraz specjalne programy graficzne nie należały do tanich rzeczy. Wszystko to wymagało dobrego planowania. Każdy szczegół musiał zostać odpowiednio dopracowany. Nie było czasu na żadną pomyłkę.

Moi koledzy także bardzo przykładali się do swojej pracy. Starali się także cały czas załatwiać nowych klientów. To oni składali zamówienia. Czasami trafiało się coś naprawdę dużego. To oznaczało duży przypływ gotówki. Takie okazje zawsze były przez nas oczekiwane. My to kochaliśmy.