Drewno jest fascynującym tworzywem – niezaprzeczalnie piękne, stylowe i niezmienne, potrafi zachwycić każdego, dodać uroku każdemu nudnemu wnętrzu i złagodzić cechy zanadto nowoczesnego, chłodnego mieszkania. Drzewo istnieje w każdej świadomości od mnóstwa lat, jest przedmiotem, który człowiek wyszkolił się doskonale ciosać, tworzyć z niego prawdziwe dzieła.

drewnoFirma FBdecor jest tego istotnym potwierdzeniem – poszukuje piękna w przyrodzie, w delikatnie ciosanych pieńkach drewna, w możliwościach, które oferuje nam użycie drewna w mieszkaniu. Drzewo można użytkować na różne metody – jako podłogi, krzesła, ławki, i mnóstwo pozostałych. Rewelacyjną cechę drewna którą jest ogromna podatność na formowanie, dostrzega pracownia FBdecor tworząc z drzew ciekawych gatunków prawdziwe dzieła. Ty również możesz kupić indywidualne, robione na specjalne zamówienie krzesła albo schody w fantastycznych ciekawych kształtach. Jeśli chcesz posiadać dom jak z filmu, spróbuj bajkowego surowca – drewna, które odnowi wygląd każdego wnętrza! Pracownia zaprojektuje dla Was ciekawe produkty, odzobi je i dokończy dzieła, żeby doskonale wgryzły się w otoczenie, a następnie zamontuje finalny wyrób w wybranym kącie. FBDecor to nietypowa stolarnia, która wykonuje rękodzieło artystyczne.

Dostaniesz tu jednak nie ludowe ozdoby takie jak naczynia, lecz niepowtarzalne meble, elementy wykończenia domów i inne przedmioty, bez których dom nie mógłby normalnie wyglądać, a które wykonane rzetelnie w drewnie maksymalizują estetykę domu w spojrzeniu właściciela i wszelkich gości.