Wszyscy, którzy kochają nowoczesne aranżacje mieszkań i niebanalny styl dobrze zaaranżowanego domu, muszą zafundować sobie dekorację, na przykład w jadalni albo łazience. Porządnie zaaranżowana kuchnia uwydatnia charakter jej dekoratora i ukazuje jego doskonały smak.

paneleŻeby fototapeta mogła zostać odpowiednio chroniona przed brudem, zamoczeniem i zniszczeniami fizycznymi, musi być powleczona specjalnym przezroczystym panelem. Prawdziwym hitem pośród elementów szklanych umieszczanych w domach są panele kuchenne, które rewelacyjnie parują się z nowoczesnymi, bardzo stylowymi mieszkaniami. Takie elementy robione są ze szkła grubego, niezwykle odpornego na uszkodzenia i rysy, a dodatkowo firma robi druk na szkle z grafiką wybraną przez klienta.

Szklane Panele, balustrady, panele kuchenne – druk na szkle

Przedsiębiorstwo Szklane Panele trudni się robieniem takich dokładnie drzwi, paneli do fototapet, a także pozostałych wyrobów, które mogą posłużyć jako dekoracja albo wyrób specjalny, jak szklane balustrady. Zajmuje się także klejeniem witraży, także tych wielkich, prezentowanych w świątyniach. Jednak głównym profilem przedsiębiorstwa jest wykonywanie szklanych, błyszczących paneli układanych na fototapety. Powinny one być nie tylko wytrzymałe, ale także perfekcyjnie wykrojone, z zachowaniem specyficznych rozmiarów. Produkty te są więc produkowane jedynie na życzenie zamawiającego.

Możesz wcześniej zobaczyć dotychczasowe wyroby ze szkła wykonane przez przedsiębiorstwo, które są pokazane na witrynie internetowej. Takie lustra z grafiką wyglądają gustownie, są łatwe do umycia i niezwykle trwałe.