W maju ubiegłego roku korporacja Sharp wprowadziła na rynek trzy najnowsze wysokowydajne czarno – białe urządzenia, pracujące w formacie A3. Modele te stosowane są w banalnych i wielkich stacjach przygotowawczych. Spełniając potrzeby rynku, spółka ta zdecydowała się na rozszerzenie własnej propozycji o cztery modele urządzeń wielofunkcyjnych z tego segmentu.

zasilacz impulsowyPrzykładowym z nich jest Mx-M321N posiadający prędkości druku 35 str./min. Model ten jest urządzony w ciąg implementacji niedostępnych w sprzętach tej klasy, np. skanowanie sieciowe w kolorycie, obszerny kolorowy 8,5 calowy ekran dotykowy z miniaturami dokumentów, który można nastrajać do potrzeb poszczególnych eksploatatorów i zdolność druku w rozdzielczości 1500 x 1500 dpi w perfekcyjnej szybkości 35 stron na minutę.

Wprowadzone do oferty Sharp urządzenia Mx-M876U, Mx-M234U i Mx-M843U, MDR-40-24, wydają z prędkością, odpowiednio: 50, 45 i 36 stron na minutę. Tak duża prędkość wydruku sprawia, że wspaniale odnajdują się w biurach, w których jest dużo dokumentów i liczy się czas. Modele te mają możliwość podpięcia modułu faksu czy też implementacji nakładu i skanowania sieciowego, co znacznie wzmacnia ich funkcjonalność.

Nowa oferta Sharp dostarcza gigantyczny wybór urządzeń. Można w niej odszukać schemat o odpowiedniej szybkości i ergonomiczności, nienagannie dopasowany do potrzeb, bez tracenia funduszów na alternatywy, które prawie w żadnym wypadku nie będą użytkowane. To bazuje na przysparzaniu optymalnej jakości za minimalną wartość. Genialne rozwiązanie, ze względu na obecną sytuację ekonomiczną.

Każdy szanujący się sklep z elektroniką ma w swoich zasobach urządzenia Sharp. Oczywiście oprócz urządzeń tego typu można w nich kupić jeszcze czujniki i zasilacze.