Rusztowania to konstrukcje przydatne nie tylko podczas stawiania ścian, tynkowania, czy tworzenia dachów. Są one także bardzo przydatne do prac wewnątrz budynków. Wysokie hale magazynowe, zabytkowe kościoły, czy wielopiętrowe galerie handlowe to przykłady miejsc, w których można wykorzystać specjalne rusztowanie.

Polecane rusztowanie jezdne

 rusztowanie krause stabiloPrzydadzą się przy malowaniu, naprawach, czy montażu oświetlenia. Czym różni się rusztowanie do stosowania wewnątrz, od rusztowania zewnętrznego? W jaki produkt warto zainwestować? Polecane jest bardzo często nowoczesne rusztowanie Krause Stabilo. Występuje ono w wielu wariantach, różniących się wysokością, co ułatwia dobranie rusztowania do konkretnego zlecenia. Jest to rusztowanie jezdne, czyli mające kółka. Rusztowanie zewnętrzne ma płaską podstawę, tak by stabilnie stało na ziemi. Kółka mogłyby się zakopać. Poza tym rusztowanie przy elewacji może stać przez kilka dni, bo tyle wykonywane są prace budowlane. Z pracami we wnętrzach jest inaczej. Tu trzeba często się przemieszczać, dlatego też kółka są niezbędne – umożliwiają szybkie przeniesienie rusztowania z miejsca na miejsce bez jego demontażu. Nie oznacza to jednak, ze rusztowanie nie ma podpórek – rusztowanie jezdne zawsze ma stalowe stabilizatory.

 rusztowanie krause stabiloSą to długie nóżki wystające z rusztowania i sięgające ziemi. Dzięki nim rusztowanie nie będzie się przesuwało podczas pracy. Byłoby to niebezpieczne, gdyby nagle rusztowanie zjechało po podłodze, a pracownik stojący na nim by się przewrócił. Rusztowania marki Krause słyną ze swojej stabilności i trwałości. Wykonane są z aluminium, czyli wysokiej jakości metali. Nie odkształca się ono, nie rysuje, jest także odporne na działanie wody. Jednak jednak na tyle lekkie, że rusztowanie z aluminium jest o wiele lżejsze niż to stalowe. Jego transport, montaż i przestawianie jest łatwiejsze, nawet jedna silna osoba sobie z tym poradzi. Rusztowanie Krause Stabilo ma także szeroki pomost roboczy otoczony barierkami. Umożliwia on swobodną i bezpieczną pracę. Miejsca jest wystarczająco dużo dla kilku osób, co zawsze przyspieszy wykonywanie prac budowlanych. Rusztowanie ma dużą nośność, także poza pracownikami można na nie władować puszki, wiadra, czy urządzenia elektryczne bez obaw o zarwanie się pomostu.

Reasumując, warto zainwestować w wysokiej jakości rusztowanie marki Krause. To popularny i rekomendowany producent wysokiej klasy sprzętu budowlanego, nie tylko rusztowań, ale też drabin wielofunkcyjnych. Z pewnością taki sprzęt będzie dobrze służył przez lata.