Jeśli jest do wykonania architektura miejska, do akcji podchodzi firma Astrini Design, wykonująca niebanalny charakter każdego miasta. Ideą Astrini jest zaaranżowanie w miejscach centralnych warunków do odpoczynku i zainspirowanie ludności do działania. To ciężkie wyzwanie, ale dzięki niebanalnym meblom Astrini jest ono realne.

Architektura krajobrazu miejskiegoArchitektura krajobrazu miejskiegoOdpowiednie kreowanie przestrzeni jest trudne, ale w Astrini tworzą sami artyści, których hobby jest ubarwianie nudnych przestrzeni. Place zabaw, parki lub przydomowe ogródki – tam, gdzie zapragniesz posiadać fantastyczne, kolorowe sprzęty, wystarczy tylko porozumieć się z pracownią Astrini. Zajmuje się ona wykonywaniem ławek, nietypowych leżanek i innych mebli, jakie pozwolą przypadkowemu spacerowiczowi komfortowo usiąść na placu i choćby w centrum hałaśliwego miasta znaleźć chwilę swobody. Komfortowe ławki miejskie stoją już w kilku polskich miejscowościach i cieszą się wielkim zaciekawieniem. Są szalenie innowacyjne, barwne i wygodne, wykonane z plastiku, więc także nieciężkie i łatwe w instalacji. Designerów Astrini Design fascynuje architektura krajobrazu miejskiego – ciasnej, hałaśliwej przestrzeni, która diametralnie się zmienia, powiększa. Wszystkie przedmioty, jakie mogą być w centrach miast muszą być innowacyjne i przyszłościowe, by spełniały wymagania nie tylko dzisiejszych, lecz także przyszłych pokoleń, więcej info: projektowanie przestrzeni publicznych.

Zajrzyj na witrynę główną pracowni i zobacz, jak doskonałe projekty już wykonano, i jak wiele możliwości pokazują lekkie, odważne ławki publiczne wpasowane w ciasnej przestrzeni.

To i wiele więcej znajdą Państwo na stronie: http://www.astrini-design.pl