Kilkanaście dni temu na znanej, ogólnopolskiej platformie ogłoszeniowej: www.gumtree.pl w zakładce „sprzedam” przeczytać można było ogłoszenie zatytułowane: „Pompy ciepła Opole – tanio”. Dalsza część ogłoszenie przedstawiała się w sposób następujący: „Witam. Mam do zaoferowania pompę ciepła.

Pompy ciepłaNiniejsza pompa zakupiona została cztery lata temu, ale w związku z tym, że podłączona została rok później, to czas jej używania wynosi trzy lata. Pompa jest w bardzo dobrym stanie, nie licząc kilku obić i zarysowań, jakie powstały podczas jej podłączania. Na pompę przysługuje jeszcze sześć lat gwarancji. Producentem oferowanej przeze mnie pompy jest znana i ceniona niemiecka firma „der Hund”. Po ewentualnym jej zakupie, niniejszą pompę jestem w stanie dostarczyć w każde miejsce na terenie Krakowa. Cena, jaką chciałbym za nią uzyskać wynosi jedyne trzy tysiące złotych, co jest ceną niezwykle niską, jak na tego typu urządzenie w tak dobrym stanie. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy na adres: jakjarek@op.pl lub telefoniczny pod numer: dwanaście, dwadzieścia jeden, osiemnaście, dwieście dwadzieścia jeden”.

Sądząc po fakcie, iż ogłoszenie zatytułowane: „Pompa ciepła Kraków – tanio” nadal widnieje na gumtree.pl, przypuszczać należy, iż nie znalazła ona jeszcze nowego nabywcy.