Drzwi można dostać w każdym sklepie budowlanym. Są nawet specjalistyczne sklepy w których można dostać jedynie drzwi. Tam zazwyczaj oferta jest o wiele większa, bo w sklepie ogólnobudowlanym musimy znaleźć wszystko.

Hurtownia drzwi i niskie ceny

hurtownia drzwiNie ma miejsca na sto rodzajów drzwi, tylko na kilkanaście. Jeśli ktoś szuka czegoś wyjątkowego, to na pewno w ogólnym sklepie tego nie znajdzie. Innym rozwiązaniem jest śląska hurtownia drzwi. To opcja przede wszystkim dla klientów hurtowych, czyli dla deweloperów, hotelarzy, przedsiębiorców. Drzwi można dostać wtedy w niższej cenie, a zniżki są tym większe im więcej będzie kupionych skrzydeł drzwiowych. Niektóre hurtownie mają także ofertę dla klientów detalicznych i można tam kupić jedno skrzydło drzwiowe. Cena na pewno będzie niższa niż w sklepie, co patrząc na koszty związane z budową domu jest bardzo korzystną opcją. Na jakie dobre oferty możemy liczyć w hurtowni? Na pewno znajdziemy tam szeroki wybór drzwi. Hurtownia zaopatruje wiele firm, więc nie może się ograniczać do asortymentu jednej firmy, czy do jednego stylu. Drzwi powinny być dostępne w jak najszerszej gamie, by zadowolić każdego klienta. Również w hurtowni, nie tylko w sklepach, można natknąć się na wyprzedaże, szczególnie po sezonie budowlanym (czyli na jesieni i zimie).

hurtownia drzwiTaniej kupimy również modele które z różnych powodów się nie sprzedawały, bo ich kolor czy kształt tłoczeń nie był atrakcyjny dla kupujących. Za bezcen można tam też często dostać drzwi z odzysku, czyli takie które zostały uszkodzone w trakcie transportu czy mają jakie defekt. Może to być zarysowanie, pęknięte okienko, czy ułamany róg. To dobra opcja budżetowa, szczególnie dla osoby, której zależy na niskiej cenie, a potrafi takie drzwi naprawić. Czasem wystarczy zamówić szybkę u szklarza czy zamalować pęknięcia i drzwi będą wyglądać jak nowe. Hurtownia jednak nie sprzeda tego jako towaru nowego, ze względu na wybrakowanie, żaden sklep tego nie weźmie. Hurtownia to nie tylko miejsce sprzedażowe, ale czasem także usługowe. Przede wszystkim główną usługą będzie tutaj montaż drzwi. W hurtowni na pewno znajdą się ościeżnice, pianki montażowe, zawiasy i zamki, więc można wszystko dobrać do potrzeb klienta. Rzadziej hurtownie zajmują się renowacją czy naprawą drzwi, chyba że na gwarancji.

Usługa hurtowa to także transport drzwi pod wskazany adres, wysyłka, czy wniesienie towaru. Na pewno dobra hurtownia drzwi na Śląsku nas nie zawiedzie i dostaniemy tam wszystko czego nam potrzeba w korzystnych cenach, by zakończyć budowę domu.