Włochy to kolebka klasyki i piękna. Nie bez powodu włoskie miasta umieszczane są w rankingu miast, które obowiązkowo trzeba zwiedzić, a włoska sztuka uznawana jest za wzór doskonałości. Włochy kojarzą się z harmonia. To tutaj krajobraz nadmorski miesza się z górskim wprawiając w zachwyt mieszkańców i turystów. Urokliwe włoskie uliczki przyciągają zakochanych. Włoskie wnętrza wyróżniają się elegancją i szykiem.

meble na zamowienieNic, więc dziwnego, że meble na zamówienie Bydgoszcz rodem z Italii szybko podbiły Europę i zdobyły serca nowych użytkowników. Od lat nie wychodzą z mody, ponieważ świetnie komponują się z każdym stylem i elementem wyposażenia. Są delikatne i wytworne. Przeglądając nowe katalogi warto zwrócić uwagę na kilka propozycji. Pierwszą z nich są przeźroczyste krzesła – idealne do ogrodu i salonu. Krzesła są różnokolorowe, oparte na bazie konstrukcji stalowej. Krzesła przeźroczyste charakteryzują się solidnie wykonanymi ramami. Siedzisko wyprodukowane zostało z poliwęglanu i dodatkowo posiada przetłoczenia dające efekt przestrzennych pasów. Daje to wspaniały efekt optyczny. Krzesła są przyjazne dla środowiska, bowiem nadają się do recyklingu, to znaczy do ponownej przeróbki, a do tego są odporne na zarysowania i promieniowania UV. Nie musimy się obawiać, że po umieszczeniu ich w ogrodzie kolory wyblakną. Bez wątpienia warta uwagi jest kolejna nowość – fotel wykonany czystego poliwęglanu formowanego technologią gazu drugiej generacji. Uwagę przyciąga ażurowym oparciem i siedzeniem oraz nietypowym kształtem. Jest to produkt polecany osobom szukającym czegoś niepowtarzalnego i pięknego. Jest odporny na zarysowania i promienie UV. Kolekcja zawiera również stół. Oba przedmioty można kupić w zestawie. Ażurowy zestaw będzie przepiękną ozdobą ogrodu, salonu i nietypowym meblem w restauracji. Jak widać zakres zastosowania jest szeroki i praktycznie nieograniczony.

Doskonale pasuje do stylowych wnętrz jak i nowoczesnego apartamentu. Bogactwo kolorystyki sprawia, że każdy, kogo urzeknie piękno tego kompletu znajdzie produkt odpowiadający jego potrzebom.