Każdy chciałby móc pochwalić się oryginalnością i pięknym wystrojem wnętrza w swojej łazience. Współcześnie jest to możliwe, gdyż na rynku dostępnych jest mnóstwo interesujących pomysłów na aranżację pomieszczeń. Wnętrze może być zachowane w stylu nowoczesnym, skandynawskim, rustykalnym czy innym, które będzie odpowiednio pasowało do całego wystroju budynku.

Ekskluzywna bateria retro

bateria natryskowa retroWiele osób, szczególnie właścicieli hoteli i ośrodków wypoczynkowych decyduje się na zaaranżowanie pomieszczeń w stylu retro. Łazienka w stylu retro jest połączeniem elegancji i niebanalnych kształtów przedmiotów. Jak się okazuje, wystrój wnętrz z lat 50. przypada do gustu gościom hotelowym, gdyż pomieszczenie sprawia wrażenie bogato zdobionego – przykuwa uwagę i jest bardzo interesujące. Styl retro zaczął często gościć również w budynkach prywatnych – właściciele urozmaicają swoje łazienki gadżetami i armaturą powracającą do mody. Producenci mebli i akcesoriów łazienkowych dostarczają swoim klientom najróżniejsze produkty – począwszy od szafek i szuflad w stylu retro, idąc przez umywalki, lustra i wanny, kończąc na prysznicach. W ofercie wielu z nich znaleźć można produkty imitujące używane niegdyś gadżety jak mydelniczki, wieszaki czy ozdoby. Uwagę przyciągnąć może również solidna bateria natryskowa retro – ta może wyglądać ekskluzywnie i w wielu przypadkach wybierana jest w kolorze złotym lub srebrnym, choć do jej produkcji z reguły używany jest mosiądz.

bateria natryskowa retroBateria jest prosta w montażu i użytkowaniu – mimo nieco starszego wyglądu zachowuje najważniejsze funkcje. Tego typu element armatury utrzymany w stylu retro charakteryzuje się nietypowym kształtem słuchawki oraz zaworów, które mogą zrobić wrażenie na odwiedzających gościach. Bateria może zostać połączona z wanną, aby zaoszczędzić cenną przestrzeń. Cena eleganckich baterii natryskowych w stylu retro może być nieco wyższa niż innych produktów, jednak z pewnością jest to opłacalna i godna uwagi inwestycja. Chcąc zdobyć serca i satysfakcję klientów, domowników lub gości hotelowych, koniecznie trzeba zaopatrzyć łazienkę w taką armaturę. Styl retro jest specyficzny i współcześnie bardzo modny.

Powrót do przeszłości skłania wiele osób do nostalgii – cieszą się one z każdej chwili spędzonej w łazience utrzymanej w takim stylu. Do jej zaaranżowania nie potrzeba wiele – kilka gadżetów, szafek, umywalka, lustro i przede wszystkim charakterystyczna bateria natryskowa. Oryginalność produktu z pewnością przypadnie do gustu każdej osobie, korzystającej z pomieszczenia.