Bezpieczeństwo na drodze jest niezwykle istotne. Firma AluFast wywodząca się z Trójmiasta potraktowała to bardzo poważnie i postanowiła zająć się wykonywaniem, sprzedażą oraz serwisem barierek. Barierki ochronne oferowane przez AluFast tworzone są z najlepszej jakości materiałów.

barieraBarierki drogowe bez trudu stawia się a używane są najczęściej z racji bezpieczeństwa na przykład w takich obszarach jak kanały, nabrzeża, czy chodniki. Działalność dba o jakość swoich produktów, dlatego barierki zabezpieczające są bardzo trwałe oraz praktyczne. Wszystkie artykuły proponowane przez przedsiębiorstwo są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz posiadają poręczenie wykonawcy. Dodatkowo, ich ładny design sprawi, że każda jezdnia będzie prezentować się porządnie. AluFast oferuje 3 barwy barierek: zielony, żółty i niebieski lecz funkcjonuje też możliwość zostawienia ich bez pokrycia kolorem. Każde barierki są pokryte cynkiem oraz posiadają odmienne wymiary, uzależnione od obszaru ich zamontowania. Atutem przedsiębiorstwa jest niewielki koszt dostawy, bo już od 1 złotówki netto za 1000 metrów obliczane w obie strony. Ostateczny wydatek przesyłki i inne detale są do uzgodnienia po zakończeniu transakcji. Ponadto, firma oferuje możliwość odbioru asortymentu osobiście. Prócz barierek bezpieczeństwa, spółka posiada w ofercie także barierki przenośne, blokady drogowe oraz słupki drogowe.

Każda osoba zainteresowana zakupem produktów proponowanych przez AluFast bądź mająca obiekcje, powinna porozumieć się z profesjonalistami w tej dziedzinie dzięki infolinii, e-maila bądź kwestionariusza kontaktowego, który jest dostępny na stronie AluFast.